piramit piramit piramit piramit piramit piramit

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKALARI

Ulusoy Mühendislik Mimarlık olarak; bizleri geçmişten günümüze ve geleceğe taşıyan en büyük değerin insan olduğu bilinciyle tüm politikalarımızı oluşturmaktayız.

Sürekli gelişim ve büyümenin ancak çalışanlarımızın da bizlerle gelişmesi neticesinde mümkün olacağı inancıyla kariyer planlama, performans değerlendirme ve eğitim sistemleri kurulmuş ve uygulanmaktadır.

Kariyer Planlama

Performans Değerlendirme Sistemimiz aracılığı ile çalışanlarımız yöneticileri birebir görüşmeler sonucunda kariyer hedeflerini belirlerler. Bu hedeflerin gerçekleşmesinin takipleri yapılarak mevcut projeler içerisinde yeni ihtiyaçlar doğrultusunda terfiler gerçekleştirilir.

Performans Değerlendirme

Performans Değerlendirme Sistemimiz yılda bir kez uygulanmaktadır. Yetkinlik ve Hedef bazlı sistemimiz pek çok İnsan Kaynakları sistemimize kaynak teşkil etmektedir. Performans Sistemimizde sadece çalışanlar yöneticileri tarafından değerlendirilmemekte aynı zamanda yöneticiler de çalışanları tarafından değerlendirilmeye tabi tutulmaktadır.

Kişisel ve Mesleki Gelişim Takibi

Performans Değerlendirme Sistemi, personellerden gelen talep ve geri bildirimler doğrultusunda Kişisel ve Mesleki Gelişim eğitimleri organize edilerek  çalışanlarımızın gelişimleri desteklenmektedir.

Personel Memnuniyet Anketi

 Çalışanlarımız çözümün bir parçasıdır düşüncesi ile başlattığımız ve yılda bir kez olmak üzere her yıl bir yenisini daha uyguladığımız “Personel Memnuniyet Anketi” ile görüş ve önerileri alarak mevcut uygulamalarımızı geliştirmekteyiz.

Sosyal Aktiviteler

 Çalışanlarımızın yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmalarını sağlamak amacıyla Futbol turnuvaları ve personel yemekleri düzenlenmektedir.

Öneri ve Ödüllendirme:

Tüm çalışanlarımızın fikirlerini serbestçe paylaşma imkânı buldukları “Öneri Sistemi “ ile  çalışanlarımızı çözüm ve yönetim ortağı yapmaktayız.

Başvuru formunu indirmek için tıklayınız.
* İş başvuru formunu doldurduktan sonra info@ulusoymuhendislik.com.tr adresine gönderiniz.