piramit piramit piramit piramit piramit piramit

Şirket Kurucumuz Sayın Alparslan Ulusoy ;

Ulusoy Mühendislik Mimarlık Litd. Şti. kuruluş tarihinden bugüne kadar yüklenmiş olduğu her projeyi başarı ile tamamlamıştır ve tamamlamaya devam etmektedir. Bu başarıyı şirketimizin kuruluşundan buyana vazgeçmediğimiz esas değerlerimiz olan kaliteli ve doğru hizmet sunma anlayışı ve dürüstlük ilkelerimiz mümkün kılmıştır.

Geride bıraktığımız 22 yıl içerisinde saygıyla ve rahmetle andığımız Kurucumuz Sayın Alparslan Ulusoy’un bizlere göstermiş olduğu yolda, bize mirası olan değerlerimizden ödün vermeden, her konuda profesyonel bir bakış açısı ile hareket ederek ilerliyoruz.

Başarılarımızın en büyük mimarları ise her biri alanında profesyonel çalışanlarımız ve yönetici kadromuzdur. Şirketimiz kurumsallaşma yolunda çalışanların özlük haklarına saygılı, şirket içi ve dışı eğitimler ile çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimine destek olarak, kariyer planlamalarını en uygun şekilde yapmak suretiyle ilerlemektedir.

Ulusoy Mühendislik Mimarlık,  tüm faaliyetlerinde çevreye duyarlı, kanun ve düzenlemelere uygun bir yaklaşım tarzını benimsemektedir.

Ulusoy Mühendisliğin sahip olduğu tüm değerler ve tecrübeleri ile alanında Türkiye’de ve Yurtdışında en başarılı şirketler arasında yer aldığı bir gerçektir.

Bu düşüncemizin en büyük kanıtı ise sonuçlandırdığımız ve halen yer aldığımız özellikli projelerdir. Bu başarıya ulaşmamızdaki katkılarından dolayı tüm çalışanlarımıza ve projelerde çalıştığımız iş ortaklarımıza içten takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.